Začiatky Svadobnej Akadémie

Projekt s názvom Svadobná Akadémia začal fungovať pred 11 rokmi. Mali sme z neho obrovskú radosť a celé jej fungovanie sme prispôsobili podmienkam, ktoré boli v móde v tých časoch.

Vývoj však nezastaví nik a vzhľadom na naše pracovné povinnosti sme nedokázali držať krok s modernými trendami. Svadobná Akadémia začala postupne starnúť. V tom čase sme riadili svadobnú agentúru Ceremony a tak sme sa rozhodli, že na malý čas vytvoríme na Svadobnej Akadémii prázdniny, kým sa opäť naplno pustíme do práce.

Našou obrovskou chybou však je, že sme perfekcionisti. Od samého začiatku máme snahu vytvoriť niečo výnimočné. Niečo, čo spôsobuje ten správny wow-efekt. V našich súkromných a pracovných životoch sa postupne odohrali veľké zmeny a my sme museli prejsť zásadnou reorganizáciou. Nemali sme na výber – Svadobná Akadémia sa dostala na druhú koľaj. Na konci roka 2018 sme však vedeli, že jej opäť chceme vdýchnuť život a začať pracovať tam, kde sme pôvodne skončili. Prišiel čas na nový začiatok.

Mali sme presnú predstavu o tom, ako chceme našu Svadobnú Akadémiu vybudovať. Predstavte si, že staviate dom a v rukách máte dokonalé plány. Presne tak sme na tom boli my. Mali sme dokonalú predstavu o tom, ako bude náš projekt vyzerať, ako budú prebiehať lekcie a čo všetko túžime do Svadobnej Akadémie vložiť. Chceli sme pripraviť novú generáciu organizátorov svadieb, ktorí si budú vedieť poradiť s každým háčikom. Nedostali sme však to, čo sme chceli a to napriek tomu, že sme sa obrátili na množstvo dodávateľov. Náš projekt sa ani náhodou nepriblížil k wow-efektu, ktorý sme túžili dosiahnuť. Nenechali sme sa však odradiť. Nechceli sme, aby náš projekt stroskotal.

Rozhodli sme sa, že začneme stavať my! Vedeli sme, že ak má byť Svadobná Akadémia podľa našich predstáv, musíme sa do jej stavby i rozvoja pustiť na vlastnú päsť. Bolo to pre nás naozaj ťažké obdobie, ale neľutujeme ho, pretože našu prácu posunulo na úplne nový level a projekt vyzerá tak, ako sme si ho predstavovali. Dokonca ešte lepšie, pretože sme mohli naše predstavy vylepšovať počas celého procesu.

Prípravy trvali takmer celý rok. Avšak, dnes pri pohľade na našu prácu vieme, že sme čas a námahu investovali správnym smerom. Svadobná Akadémia dnes dokonale zosobňuje naše predstavy a môže plniť úlohu, na ktorú bola primárne určená. Môže vzdelávať, môže prinášať nové nápady a milióny užitočných rád. Môže sa stať nástrojom, prostredníctvom ktorého si splníte svoje sny.

Vstúpte a presvedčte sa o kvalitách Svadobnej Akadémie na vlastné oči.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *