Váš budúci certifikát

Pred samotným prihlásením na našu Svadobnú Akadémiu musíte zvážiť mnoho faktorov. Predstavte si však ten pocit, keď po niekoľkých týždňoch strávených na Svadobnej Akadémii budete vo svojich rukách držať certifikát o úspešne zvládnutom kurze.

Do sveta svadieb však neodchádzate vyzbrojená len krásnym certifikátom. Vašou hlavnou zbraňou sú vedomosti, ktoré ste počas štúdia na Svadobnej Akadémii získali. Prinášame Vám množstvo zaujímavých lekcií a nápadov, ktoré majú pri práci organizátorky svadieb neoceniteľnú hodnotu.

S našou pomocou prejdete kurzom, ktorý pokrýva všetky znalosti, ktoré sme počas dlhoročnej práce vo svadobnom biznise získali. Prešli sme množstvo zložitých situácii a riešili nejeden komplikovaný problém, ktorý mohol ohroziť konanie celej akcie. Napriek tomu sme však neváhali a zisťovali, učili sa, objavovali. Chceme, aby ste mali túto možnosť i Vy. Veríme, že každý z nás by mal kráčať za svojím snom. A ak je tým Vašim organizovanie svadieb, chceme byť počas celej vašej cesty s Vami. Pomôžeme Vám spraviť prvé kroky a odhodlať sa skočiť do svadobného biznisu. My sme sa museli všetko učiť počas riešenia situácií, Vy však nemusíte.

Pripravili sme si pre Vás množstvo lekcií, videí a poznatkov, ktoré sme zhrnuli do obsiahleho balíka. Máte možnosť vybrať si či plánujete kráčať cestou celého kurzu a začínať od úplného začiatku, alebo zvolíte cestu jednotlivých kurzov, ktoré Vás postupne prevedú svadbou od výzdoby až po výber detailov či svadobného auta. Každý z našich kurzov predstavuje obrovskú prácu a snahu, ktorú sme do nich vložili. A rovnakú snahu vložíte i Vy do splnenia svojho sna. Nemusíte sa báť, že by ste nezvládli kurz, pretože myslíme i na individuálne požiadavky a preto sa nemusíte báť obrátiť sa na nás s akýmikoľvek otázkami. Nechceme sa stať, len tvorcami Svadobnej Akadémie. Chceme sa stať Vašimi mentormi, ktorí stáli na začiatku Vašej prípravy.

Samotný certifikát je vyvrcholením celého kurzu. Po jeho získaní sa môžete smelo vrhnúť do svojej práce a Vaši budúci klienti vedia, že nie ste vyzbrojená len chuťou pracovať ale i vedomosťami, ktoré Vám pri práci pomôžu. Zorganizujte dokonalú svadbu a staňte sa profesionálkou, ktorá sa môže preukázať certifikátom o absolvovaní nášho kurzu. Staňte sa neporaziteľnou a zároveň objavte svoj potenciál. Posuňte vedomosti na úplne novú úroveň. S radosťou Vás privítame v našej Svadobnej Akadémii a budeme Vás sprevádzať cestou, ktorá končí úspešným získaním certifikátu i organizáciou prvej vydarenej svadby. Verte nám, že pocit z dobre odvedenej práce bude rozhodne za to stáť.

Pozrite sa na Váš budúci certifikát z blízka!

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *